GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vas 17526532
nr 1752 6532
Vas
+ skål, glas 1800-tal. Höjd: 10,5-19
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
måndag 12 januari 2026
kl 20:50:47
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor